Kniha Kostýmy na orientální tance

Kniha Kostýmy na orientální tance je první knihou na českém trhu, která systematicky zpracovává odpovědi na otázky, které při výběru kostýmů trápí většinu tanečnic. Profesionální kostýmy jsou drahé a ne vždy originální, proto si velká část tanečnic kostýmy sama vytváří nebo nechává šít. 

V této knize vám Olga Warda Kendall a Hana Khalida Kupková, profesionální lektorky a mezinárodně úspěšné tanečnice, vysvětlí rozdíly mezi jednotlivými styly orientálního tance. Popíšeme si, jak vypadá typický kostým pro každý taneční styl; na co si dát pozor a jak se držet stylu a současně vytvořit individuální kostým, který bude lichotit vaší postavě, místo toho, aby upozorňoval na její nedostatky. 

Spolu s Ivou Czyžovou, která se dlouhodobě zabývá tvořením a ručními pracemi, se pak podíváme na střihy kostýmů a možnosti jejich zdobení. Autorky se podělí o praktické postřehy a tipy, které vypozorovaly během vlastního vystupování. Kniha by vám měla být rádcem a průvodcem, který vás vtáhne do fascinujícího světa orientálního tance. S její pomocí pro vás přestane být příprava kostýmu zkouškou vaší odvahy. Ušetříte si začátečnické trapasy a škobrtnutí a budete se moci plně soustředit pouze na svůj tanec.